Malatya Yerel Haber
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/malatya-yerel-haber.png
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Malatya Yerel Haber

cash, credit card
$$$$
Bostanbaşı Mah. No:10 Malatya TR

Malatya haber ve son dakika Malatya gelişmelerini Malatya Yerel Haber ile takip edin. Malatya güncel haberleri anlık olarak burada!

Malatya Yerel Haber Hakkında

Malatya Yerel Haber, 2 Şubat 2020 tarihinde beta test yayınlarına başlayan, 1 Mart 2020 tarihi itibariyle de Malatya'da internet haber yayıncılığına adım atan haber ve bilgi portalıdır.

İnsanların artık cep telefonu ile tüm dünyada olup bitenlere anında erişim sağlayabildiği sanal dünyada, haber yayıncılığı yapmak zor, yorucu ve bir o kadar da sorumluluk gerektiren bir görevdir. Her şeyden önce internet haber yayıncılığının doğru, hızlı ve güvenilir bir kaynak olması noktasında çok gerilerde olduğu malesef bilinen ve çoğu zaman yaşanan bir gerçektir. İşte bu noktada sorumlu haber yayıncılarına büyük görevler düşüyor. 

Biz Malatya haber sitesi olarak, Basın Meslek İlkelerine, Milli ve ahlaki değerlere, evrensel etik anlayışına bağlı kalarak, doğru, tarafsız, özgür ve sağduyulu bir yayıncılık anlayışını benimsiyoruz. Bu anlayış ile Malatya internet okuruna güvenebilecekleri, doğruluğundan emin olacakları bir haber kaynağı sunmak idealiyle hareket ederek, Malatya internet yayıncılığına farklı bir anlayış kazandırmak en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Malatya Yerel Haber, içeriklerin sunumunda da yine benzerlerinden çok farklı bir yayıncılık tarzına sahiptir. Görsel kalite, estetik sunum, haber ve makale metinlerinde kullanılan sade ve duru dil ve üslup, grafik materyallerin mutfağındaki zenginlik ve sadelik, bir bütün olarak Malatya Yerel Haber'de 'Kaliteli ve Profesyonel İnternet Haber Yayıncılığı' tanımını ortaya koyuyor.

İçeriğimizde de aynı zenginliği, sadeliği ve anlayışı sürdürerek, son dakika Malatya haberlerini, memleketinden haberdar olmak için Malatya haber son dakika yazan bir okurun da karşısına çıkmayı ya da Malatya güncel yazarak, yaşadığı şehrin gündeminde hangi konuların yer aldığını merak edenlerin ilk tıklayacağı site olmayı hedefliyoruz. Bunun için de içeriklerimizi, kamuoyunu ilgilendiren, insanların yaşadıkları şehrin ortak gündemini tek bir sayfada özetle görebilecekleri bir haber yönetim anlayışını benimsiyoruz. Malatya Yerel Haber, attığı manşetlerde ve haber başlıklarında netliği, kısalığı ve anlaşılır olmayı ilke edinerek, kullanıcıyı yanlış yönlendiren, gereksiz tıklamalarla oyalayan bir yaklaşımdan da şiddetle kaçınmaktadır. 

İçerik kadar elbetteki kullandığımız teknolojide de öncü olmayı amaçlıyoruz. Bu noktada, Medya İnternet Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri bünyesinde yer almak, malatyayerelhaber.com sitemize büyük bir avantaj sağlıyor. Haber Sistemi Kulga ve miPanel altyapısı ile bulut platformda haber yayıncılığı yapmanın rahatlığını yaşıyor ve keyfini çıkarıyoruz. Haber eklerken, içerikleri düzenlerken strese girmeden, kullanıcılarımıza çok pratik işlemlerle kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Mutfağın iyi olması kadar, mutfakta kullanılan malzemelerin de önemli olduğunun bilincinde olarak, teknik ve donanım altyapımızı da profesyonel anlayışla oluşturduk.

Malatya Yerel Haber, sunucu altyapısında tüm kaynakları tamamen kendine ait olan HP marka 2 x E5-2680V2 2.8GHz/3.6GHz 20 Core CPU işlemcili, 2x800 GB E-SSD diske sahip, 1 Gbit paylaşımsız erişim portu ile veri merkezine bağlanan sunucusu ile, PageSpeed hız testlerinde %99 gibi yüksek bir skora sahiptir.

Malatya haber okurlarımıza hayırlı olması dileklerimizle...

Malatya Yerel Haber - malatyayerelhaber.com
"Yerelden Globale Malatya"

Video