Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_1528079660.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik

cash, credit card
$$$$
Özsan Sanayi Sitesi 15. Blok No: 6 Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Malatya Yangın Söndürme Sektöründe Faaliyet Gösteren Sistem Yangın Söndürme, Yangın Tüpü Dolumu, Yangın Güvenlik Sistemleri, Yolcu Otobüsleri Yangın Söndürme Sistemleri İle Sizlere Hizmet Vermektedir.

Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik Hakkında

Şirketimiz, Sistem Yangın Güvenlik olarak  Malatya Merkezli  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek kalitesiyle,sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Sistem Yangın, uzman kadrosu ile Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Mutfak Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı  taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Sistem Yangın , hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Belgelerimiz, TSE- HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

Referanslarımız;

Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Sağlık İl Müdürlüğü Ilsan Tekstil     Ilıcaklar(petrol,lastik)Grup
Malatya A.V.M Yeşilyurt Belediyesi TCDD Media Markt
İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Gözde Hastaneler Grubu Opet istasyonları Urma Renault Otomotiv

 

 

              KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.