Oyos Yazılım
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/oyos-yazilim.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Oyos Yazılım

cash, credit card
$$$$
Özalper Mah. Şehit Subuta Sungur Sok. Miraç Sitesi Villaları No:8 Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Malatya Bilgisayar Web Tasarım sektöründe faaliyet gösteren Oyos Yazılım, firmaların kurumsal web siteleri, e ticaret yazılımları ve domain, hosting satışı alanlarında hizmet vermektedir.

Oyos Yazılım Hakkında

  Oyos Yazılım; Bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterilerimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmayı, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak prensiplerine dayanan bir çalışma stratejisi ile kısa sürede büyük başarılara imza attık ve adımızdan iyi bir şekilde söz ettirebilmeyi başardık.

Etik değerlere, ticaret ahlakına olan bağlılığı, insan değerine inanıp, insana yatırım yapmayı prensip edinen çalışma anlayışı ve her alanda kalite bilincini yerleştirmek üzere yapılan çabalar bu hızlı ilerleyişin temelini oluşturmaktadır. Kurumsal Bilişim çalışma mantığı olarak; Müşteri memnuniyetini esas almaktadır. İyi biliriz ki; "Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir."

VIZYONUMUZ;

Müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp aldığı hizmetlerden maksimum memnuniyet sağlamalarıdır.

MISYONUMUZ;

Kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden maksimum fayda elde edebilecekleri hayatlarını işlerini daha hızlı ve kaliteli şekilde yürütebilecekleri hizmetleri sunmak, çalışanlarımızın mesleklerini icra ederken işlerinden duydukları memnuniyeti ve gelir düzeylerini maksimize edecek ortam yaratarak amatör ruhu kaybetmeden her gün kendimizi geliştirerek devam etmektir.

DEĞERLERIMIZ;

Estetik, teknik açıdan güçlü ve belirlenen amaca hizmet eden web tasarımı projelerini gerçekleştirmek ve Projelerimizde güvenirlik, uzmanlık, estetik ve kalite her zaman ön planda tutmaktır.

Foto Galeri

Haritada Bakın