Netsan Yangın Söndürme Cihazları
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/netsan-yangin-sondurme-cihazlari.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Netsan Yangın Söndürme Cihazları

cash, credit card
$$$$
Özsan Sanayi Sitesi 15. Blok No:6 Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Malatya Netsan Yangın Söndürme, Yangın Tüpü Dolumu, Yangın Tüpü,Yangın Güvenlik Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri telefon ve iletişim bilgileri.

Netsan Yangın Söndürme Cihazları Hakkında

Şirketimiz, Netsan Yangın Güvenlik olarak  Malatya Merkezli  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek kalitesiyle,sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Netsan Yangın, uzman kadrosu ile Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Mutfak Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı  taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Netsan Yangın , hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Belgelerimiz, TSE- HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

Referanslarımız;

* Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi  * Sağlık İl Müdürlüğü   * Ilsan Tekstil      *Ilıcaklar(petrol,lastik)Grup * Malatya A.V.M   * Yeşilyurt Belediyesi  * TCDD   * Media Markt *İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği   * Gözde Hastaneler Grubu  * Opet istasyonları   * Urma Renault Otomotiv


              KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Foto Galeri

Haritada Bakın