Mutlu Elektrik Audio Teknik Servis
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/mutlu-elektrik-audio-teknik-servis.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Mutlu Elektrik Audio Teknik Servis

cash, credit card
$$$$
Tecde Mahallesi Güngör Caddesi Gülay Sokak No:8/D Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Malatya Elektrik Malzemeleri Sektöründe Faaliyet gösteren Mutlu Elektrik Audio Teknik Servis, görüntülü ve görüntüsüz diafonlar, telefonler, zil panelleri, uydu kurulumu ve güvenlik kamera sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Mutlu Elektrik Audio Teknik Servis Hakkında

Bina iletişim sistemleri konusunda lider firma olan Audio markalı ürünler için yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Görüntülü ve görüntüsüz diafonlar, telefonlar, zil panelleri, villa kitler servis hizmeti verdiğimiz Audio ürünleri arasında bulunmaktadır. Audio elektronik ürünleri 2 yıllık Audio garantisi dâhilindedir. Bu süre içerisinde garanti şartlarını taşıyan ürünlere verilen tüm servis hizmetleri ve yedek parçası için hiçbir ücret talep edilmez.

Binanızda kullanılan kablo Audio’nun orijinal kablosu ise sistemle daha uyumlu çalışacağından 2 yıllık garanti süresine 6 ay ek garanti süresi eklenir. Garanti süreniz 2,5 yıl olur.

Servis hizmeti verilen üründe harcanan parça ve işçilik için 1 yıl garanti verilir. Türkiye’de ilk ve tek olarak bina iletişim sistemi üreten Audio’un yetkili servisi olarak, tüketicinin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak, tamir, montaj, bakım sürecinin istenen kalitede olmasını sağlamak ve bunu muhafaza etmek öncelikli görevimizdir.

Malatya ilinde Audio markalı ürünler için yetkili servis hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.Taklitlerimizden sakının Sadece malatyada yetkili serviz biz varız.

Akıllı ev otomasyon sistemleri satış montaj teknik servis 

Uydu kurulum merkezi uydu sistemleri ıp uydu sistemleri satış servis montaj

Multıtek interkom santral sistemleri satış yetkili  servis montaj

Güvenlik kameraları kurulum ıp kamera hd kamera sistemleri satış montaj servis 

Plaka tanıma  hgs sistemleri bariyer sistemleri otomatik kapı sistemleri satış montaj servis

Haritada Bakın