Mirka Reklam
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/mirka-reklam.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Mirka Reklam

cash, credit card
$$$$
Hoca Ahmet Yesevi Mah. Pehlivan Sokak No: 10 Yeşilyurt Malatya Malatya TR

Malatya Mirka Reklam, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerine ulaşın. Malatya tabelacılar açık ve kapalı alan reklam tabelaları, totem tabela, dijital baskı, garantili dijital baskı, reklam ve tabela imalat ve satışı alanında hizmet vermektedir.

Mirka Reklam Hakkında

Yılların tecrübesiyle zaman geçtikçe değişen teknoloji ve teknikler sayesinde artık daha hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Biz ekip olarak, her şirkete kurumsal kimiğine uygun ve vizyonunu en iyi şekilde ifade edebilen görsel projeler yaratmaktayız.Bu projeleri oluştururken müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı çözümleri, en kısa sürede sunmayı ilke edindik.

Şirketimiz, Malatya'da açık hava reklamcılık sektörüne ilk adımını attığı günden bugüne özel projelere imza atarak, Malatya ve bölge şehirlerde kendini ispatlamış diğer firmalardan farklı kılan bir kurumsal kimlik kazanmıştır. Teknolojiyi takip ederek, kaliteyi yükseltme ve ülke ekonomisine istihdam sağlama ilkesini benimseyerek, ismine yakışır üretimler yapmayı hedeflemektedir.

Mirka Reklam Olarak Malatya'da Bir İlki gerçekleştirerek İç Mekan ve Dış Mekanda 320 UV Dijital Baskı Makinesi ile 10 Yıl SOLMAMA Garantili Dijital Baskı yaparak sektörde öncü olmaya devam ediyoruz. 

Foto Galeri

Haritada Bakın