Malatya Okalip Masaj Salonu
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_29935331.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Malatya Okalip Masaj Salonu

cash, credit card
$$$$
Hamidiye Mah. İlter Sk. No:5 / A (Eski Mabim Düğün Salonu Karşısı) Battalgazi / Malatya Malatya TR

Malatya Sağlık Hizmetleri Sektöründe Faaliyet Gösteren Okalip Masaj Salonu, Bölgesel Masajlar, Baş Boyun ve Omuz Masajları, Bölgesel Zayıflama, Spor Masajı, Epilasyon, Ağda gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Malatya Okalip Masaj Salonu Hakkında

Malatya Okalip Masaj olarak sizlere masaj hizmeti vermekteyiz. Sizlere sessiz ve rahat bir ortamda uzman personellerimizle vücudunuza rahat bir masaj uygulamaktayız. Amacımız sizlerin bize olan güvenini kaybettirmeden konforlu bir masaj hizmeti vermektir. Yapmış olduğumuz hizmetlerimiz Bölgesel Masajlar - Baş - Boyun - Omuz Masajları - Sırt Masajı-Bacak - Ayak Masajı - Yüz Masajı - Masaj-Epilasyon - Ağda-Lazer Bakımı - Manikür - Pedikür-Bölgesel Zayıflama-Ayak Masajı - Aromaterapi Masajı - Thai Masajı - Klasik Masaj (İsveç Masajı) -Spor Masajı - Refleksoloji Masajı - Derin Doku Masajı hizmeti verilmektedir. Masaj hizmeti almak için Malatya Okalip Masajı tercih edebilir masaj ve fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için iletişimden bizlere ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

Haritada Bakın