Kuaför Murat Örnek
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_1415457408.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Kuaför Murat Örnek

cash, credit card
$$$$
Vilayet Arkası İzzetiye Mah. Atmalı Sok. No:32 Malatya Malatya TR

Malatya Bayan Kuaför Salonları Sektöründe Faaliyet gösteren Kuaför Murat Örnek, kaş kontürü, ipek kiprik, gelin başı, makyaj, pedikür, manikür, tessettür salonu, porselen makyaj, saç kesimi ve boyama, kişiye özel saç modelleme alanında hizmet vermektedir

Kuaför Murat Örnek Hakkında

Bir kadının belki de en önem verdiği konu saçlarıdır. Şıklığımızı tamamlar, güzelliğimize güzellik katar. Bu sebeple bakımı ve kesimi de çok değerli ve uzman ellere teslim edilmelidir.

Saçlarımızın bakımlı görünmesi çok önemlidir. Gerekli bakım ve özenle saçlar istediğimiz sağlıklı ve canlı görünüme kavuşabilirler. Saçlarımıza uyguladığımız boya, perma gibi işlemler, mevsimsel değişimler, güneş gibi birçok etmenle yıpranan, kuruyan ve kırılan saçlarımızı düzenli bakımlarla onarmak gerekir.

Malatya'da Bayan Kuaförü Murat Örnek ve uzman kadrosu, İpek Kipriği Uygulaması, Kaş Kontürü Uygulaması, Porselen Makyaj, Gelin Başı ve Makyajı, Kalıcı Makyaj, Manikür, Pedikür, Saç Boyası,Kişiye Özel Saç Modellemeleri ve Tesettür Salonumuz İle Malatya ve Bölge Halkına Hizmet Vermekteyiz.

Malatya Kerastase Bölge Bayisi Olarak Kerastase Ürün Yelpazesinide Salonumuzda Müşterilerimize Sunmaktayız.

 

Foto Galeri

Video

Haritada Bakın