Kent Otogaz (Prins - Brc - Atiker)
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/kent-otogaz-prins-brc-atiker.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Kent Otogaz (Prins - Brc - Atiker)

cash, credit card
$$$$
Çavuşoğlu Mah. Yeni Sanayi Sit. 1.Cad. 2.Sokak No.4 (Sanayi İtfaiyesi Yanı) Malatya Malatya TR

Malatya Otogaz Sistemleri Sektöründe Faaliyet gösteren Kent Otogaz, Brc, Atiker, Prins, Aldesa lpg sistemleri bayiliğinin yanı sıra her marka ve model araçlar için garantili lpg montajı yapmaktadır.

Kent Otogaz (Prins - Brc - Atiker) Hakkında

MOTOR GARANTİLİ LPG MONTAJI YAPIYORUZ...

Ticaret sorumluluk ve çaba isteyen ciddi bir iştir.Pazarda varlığını hissettirmek ise her zaman en iyisini yapmakla mümkündür. Firmamız kendini yenileyerek , zamana ve koşullara ayak uydurarak büyük bir büyüme sağlamıştır.

Firmamız en büyük sermayesinin insanların güveni olarak yola çıkmıştır.Güvenirlilik ,saygınlık simgesi olmayı kendisine hedef bilen Kent Otogaz ailesi olgusu olmuştur. Çünkü "Biz Farklıyız" Sloganı ile yola çıktık ve bu farkımızı her zaman hissettirdiğimize inanıyoruz.

Firmamız önümüzdeki dönemlerde hedefine; deneyimli hedef kadrosu ve takım ruhuna sahip çalışanı ile evrensel hizmetler sunmayı görev edinmiştir.Bu başarının sürekli olmasını sağlayan yönetici ve çalışanlarımızla birlikte daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız. Bugünü yakalamak kolaydır,önemli olan geleceğin peşinde koşmaktır.

Kent Otogaz Otomotiv İnşaat Gıda Tarım Hayvancılık Petrol Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti

Her Marka ve Modele Uygun LPG Kitlerimiz Mevcuttur. (Malatya Brc - Atiker - Prins - Aldesa)

Ücretsiz Keşif için Sizleri Servisimize Bekliyoruz...

 

Video

Haritada Bakın