İlbay Metal Sanayi ve Ticaret
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_1915286331.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

İlbay Metal Sanayi ve Ticaret

cash, credit card
$$$$
Bentbaşı Mahallesi Çırak Caddesi No:88 / A Yeşilyurt / Malatya Malatya TR
Fabrika : 2. Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No:10 Yeşilyurt Malatya

Malatya İlbay Metal Sanayi ve Ticaret Demir Profil ve Doğalgaz Borusu, Galvanizli Sac, Membran, Paslanmaz Krom Boru, Boyalı Profiller, Jenatör, Kaynak Makinaları, Hasır Çelik ve İnşaat Malzemeleri satışı yapmaktadır.

İlbay Metal Sanayi ve Ticaret Hakkında

İlbay Metal Sanayi ve Ticaret

Firmamız Nurettin İLBAY' ın 1977 yılında yeni sanayi sitesinde 110 m2 alanda demir çelik sektöründe ziraat aletleri imalatıyla başlayan, 1986 yılında sektöre çelik servis merkezi ve demir çelik ürünleri satışı olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

2002 yılından itibaren Erdal İLBAY ve Eray İLBAY tarafından bayrak devir alınmıştır bugün 3000 m2 kapalı 1000 m2 açık alanda hizmet vermekteyiz .

Firmamız Malatya'da Profil Borusu, Doğalgaz Borusu, Galvanizli Sac, Membran, Paslanmaz Krom Borular, Boyalı Profiller, Jenatör, Boya, Tel, Çivi, Hasır Çelik ve İnşaat Malzemesi adına daha bir çok çeşiti Eski Sanayi Sitesinde Bulunan Satış Mağazamızda Müşterilerimizin Hizmetine Sunmaktayız.  

Amacımız bölgesel değil ulusal firma olmaktır.

Video

Haritada Bakın