Abuzer Gaffar Atlı Dermatoloji Kliniği
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_1824352875.png
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Abuzer Gaffar Atlı Dermatoloji Kliniği

cash, credit card
$$$$
Sıtmapınarı Kavşağı Polisevi Karşısı Malatya Malatya TR

Malatya Sağlık Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Abuzer Gaffar Atlı, lazer epilasyon, botox, dolgu, cilt bakımı, prp saç tedavisi, scarlet s, mezoterapi, kırışıklık, leke tedavisi tanı ve tedavi hizmetlerini klinik şartlarda gerçekleştirmektedir.

Abuzer Gaffar Atlı Dermatoloji Kliniği Hakkında

Epidermal, Uzm. Dr. Abuzer Gaffar Atlı tarafından 2013 yılında, Malatya'da alanında üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına özveri ile hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Epidermal’de teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli takip edilerek hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır. Kalite anlayışımız doğrultusunda birinci önceliğimiz insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazlar ve uzman doktorumuz eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bize duyulan güveni sürekli geliştirerek kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır .

Kliniğimizde;

Lazer Epilasyon, Lazer Uygulamaları, Botox, Dolgu, Mezoterapi, Kırışıklık ve Antiaging, Cilt Bakımı, Lazer İle Dövme Silme, Leke Tedavisi, PRP Saç Tedavisi, Bölgesel Zayıflama, Scarlet S (Ameliyatsız cilt gençleştirme) Cilt hastalıkları tanı/tedavi hizmetleri klinik şartlarda gerçekleşmektedir.

Epidermal olarak Abuzer Gaffar Atlı,  Malatya’da ilklere imza atarak;

Amerika’da en iyi lazer epilasyon cihazı ödülünü alan APOGEE ile lazer epilasyon,

Geleceğin teknolojisi Hibrit Diode MeDioStar NeXT ile lazer epilasyon,

Q-switch ile Dövme Silme,

Q Switch ile Leke tedavisi,

AWT ile Selülit tedavisi

AWT ile Bölgesel zayıflama,

AWT ile Yüz sarkması tedavisi uygulamalarını nitelikli ve uzman ekibimiz ile tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetler ile sunmaktayız.

Foto Galeri

Video

Haritada Bakın