Çınar Koleji Malatya
https://malatyarehberim.com/dosya/firma/cinar-koleji-malatya-.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Çınar Koleji Malatya

cash, credit card
$$$$
Ankara Caddesi No: 12 Malatya Malatya TR

Malatya Çınar Koleji telefonu, adresi, konumu ve iletişim bilgilerine buradan ulaşın. Çınar Koleji, Ana Sınıfı, İlkokul, Orta Okul ve Lise bölümlerinde eğitim öğretim vermektedir.

Çınar Koleji Malatya Hakkında

Akademik Eğitim Öğrencilerimizin akademik gelişimlerini artırmak için 'sonuç odaklı' değil, 'süreç odaklı' anlayışla hareket edilir. Öğrencilerimize 'yaparak yaşayarak öğrenme' felsefesi benimsetilir. Ezberden uzak, düşünen ve araştıran, potansiyellerinin ve yeteneklerinin farkında olan,  zamanını planlı ve verimli kullanmayı bilen, hayattaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve donanımı almış bireyler yetiştirmek akademik eğitimimizin ana hedefidir.

Modern eğitim araçları ile deneyerek ve görerek öğreniyorlar! Öğrencinin eğitim hayatını bir bütün içinde ele alan, sürece odaklı ölçme ve değerlendirme kriterleri doğrultusunda bireyler yetiştiriyoruz.

 Bireysel farklılıkları göz önünde bulunduran 'Çoklu Zekâ Kuramı' eğitim anlayışına uygun bireyler yetiştiriyor ve buna bağlı olarak proje sınıfları oluşturuyoruz.

» SBS'de bireysel ve kitlesel başarıları önemsiyor ve öğrencilerimizi yeteneklerine göre yönlendiriyoruz.

» Kendisiyle, ailesiyle ve çevresiyle barışık bireyler yetiştiriyoruz. 'Akıllı tahtalar, akıllı eğitim teknolojileri' 

 

Foto Galeri

Video

Haritada Bakın